Kurs makijażu Warszawa

Rozpoczynasz swoją przygodę z makijażem profesjonalnym i chcesz nauczyć się od podstaw, jak zrobić poprawny, dopasowany do klientki makijaż dzienny, wieczorowy czy ślubny? A może pracujesz już w branży i chcesz rozszerzyć swoją wiedzę i zaczerpnąć inspirację? Niezależnie od poziomu zaawansowania, zapraszam Cię na warsztaty makijażu do mojego studio. Na szkoleniu zdradzę Ci tajniki mojej pracy, które pozwalają mi zapełnić kalendarz na cały rok!

Na kursie nauczysz się techniki wykonywania makijażu, dzięki której wykonasz make up okolicznościowy na każdą okazję. Pokażę Ci, jak przy pomocy makijażu twarzy wydobyć z klientki naturalne piękno i sprawić, by czuła się wyjątkowa, a dzięki temu chciała do Ciebie wrócić.

01.

Warsztaty jednodniowe w trybie indywidualnym

Jednodniowe indywidualne warsztaty makijażu skierowane są do osób na różnych poziomach zaawansowania. W trakcie naszego spotkania pokażę Ci, jak pracuję z klientką od momentu umawiania się na wizytę, poprzez dobór pielęgnacji, aż do głównej części wizyty, czyli malowania.

Zakres warsztatów:

Moim kursantom zapewniam też wsparcie powarsztatowe. Możesz zwrócić się do mnie o poradę czy pomoc, jeśli jakaś kwestia będzie Cię nurtować.

W zależności od Twoich potrzeb, masz do wyboru 2 opcje kursu:

  • warsztaty 1 rodzaj makijażu – trwają około 5 godzin, a ich koszt to 1700 złotych,

  • warsztaty 2 rodzaje makijażu – trwają około 9 godzin, a ich koszt to 2700 (możliwość rozłożenia szkolenia na 2 dni ).

Do wyboru masz również rodzaje makijażu, których chciałabyś się nauczyć: ślubny, wieczorowy, glamour, red carpet, glow, makijaż kobiety dojrzałej.

*Wynagrodzenie dla modelek nie jest wliczone w cenę szkolenia, koszt rezerwacji jednej modelki 150 zł lub Kursantka może zorganizować je we własnym zakresie.

 

02.

Warsztaty dedykowane dla osób początkujących

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z profesjonalnym makijażem, zapraszam Cię na szkolenie dla osób początkujących. W czasie naszego dwu- albo trzydniowego spotkania (w zależności od opcji, którą wybierzesz) nauczę Cię wykonywać makijaż ślubny, wieczorowy, dzienny oraz makijaż na cerze dojrzałej. 

*Wynagrodzenie dla modelek nie jest wliczone w cenę szkolenia, koszt rezerwacji jednej modelki 150 zł lub Kursantka może zorganizować je we własnym zakresie.

Do wyboru masz dwie opcje warsztatów:

WARSZTATY BASIC:

WARSZTATY BASIC PRO:

Indywidualny kurs makijażu jest szczególnie dla Ciebie, jeśli:

Profesjonalny
kurs makijażu Warszawa

Przygotowany przeze mnie kurs to profesjonalne warsztaty, dzięki którym od A do Z nauczysz się wykonywać makijaż i współpracować z klientką. Szkolenie odbywa się w moim profesjonalnym studiu w Warszawie – do Twojej dyspozycji będą kosmetyki oraz narzędzia na których pracuję. Mój kurs opiera się na praktyce – najważniejsze jest dla mnie samodzielne wykonanie przez Ciebie makijażu przy moim wsparciu. Kurs, który odbędziesz kończy się otrzymaniem imiennego certyfikatu.

Wybierz najlepszą opcję dla siebie

Moje warsztaty kierowane są do makijażystów, którzy mają już wiedzę i chcą ją usystematyzować oraz poszerzyć, a także do osób, które dopiero zaczynają interesować się makijażem profesjonalnym i chcą nauczyć się wszystkiego od podstaw. Do wyboru masz kilka opcji, a każda z nich to indywidualne spotkanie, na którym moja uwaga jest w 100% skupiona na Tobie.

Postaw na swój rozwój i zapisz się na profesjonalne warsztaty makijażu w moim studio! A jeśli nie wiesz, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza – skontaktuj się ze mną.

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli chcesz zapisać się na kurs, skontaktuj się ze mną przez social media (na przykład przez Instagram) albo napisz wiadomość e-mail z wyborem rodzaju szkolenia i preferowanym terminem. Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata zadatku.

Wszystkie szkolenia odbywają się w moim profesjonalnie wyposażonym studio przy ul. Zdziechowskiego 3/6 w Warszawie.

Zapisz się na kurs!