Indywidualny kurs makijażu Warszawa

Większość z nas – kobiet wykonuje makijaż codziennie. Jeśli chcesz nauczyć się, jak szybko i efektownie robić dzienny make-up, zapraszam Cię na indywidualny kurs makijażu. W jego trakcie pokażę Ci podstawy makijażu dopasowanego do Twojego typu urody i podkreślającego Twoje naturalne piękno. Na kursie dowiesz się także, jak ukryć ewentualne niedoskonałości cery czy zamaskować cienie pod oczami.

Obawiasz się, że do tej pory źle wykonywałaś swój makijaż? Przyjdź do mnie, a pokażę Ci, jak łatwo zmienić stare nawyki i nauczyć się poprawnych technik. Zrób coś dla siebie i zapisz się na kurs makijażu!

Indywidualne lekcje makijażu to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Podaruj swojej przyjaciółce/ siostrze/mamie voucher na kurs makijażu. Podczas szkolenia nie tylko nauczy się jak wykonywać make up, ale także miło spędzi czas!

O kursie

Kurs makijażu indywidualnego stworzyłam po to, by nauczyć kobiety jak wykonać makijaż dzienny szybko, sprawnie i efektownie. Lekcja makijażu w moim studio to przede wszystkim praktyka – omówimy Twoje potrzeby, określimy Twój typ cery, a potem przejdziemy do malowania. Poprowadzę Cię krok po kroku, żebyś zobaczyła, że możesz wykonać piękny makijaż samodzielnie!

Do wyboru masz dwie opcje kursu:

  • naukę makijażu dziennego – taka lekcja trwa około 2 godzin i kosztuje 900 złotych,

  • naukę makijażu dziennego i jego transformację w makijaż wieczorowy – taki pakiet trwa około 3 godzin i kosztuje 1100 złotych.

Masz inne potrzeby niż nauka makijażu dziennego? Możesz zdecydować się na lekcję makijażu dziennego, biznesowego, ślubnego, wieczorowego albo glamour.

Szkolenie z makijażu obejmuje:

Indywidualny kurs makijażu, który dla Ciebie poprowadzę uwzględnia:

Podczas lekcji sporządzimy notatki z poszczególnymi krokami oraz wskazówkami dotyczącymi wykonywania makijażu z uwzględnieniem użytych produktów.

Korzystając ze szkolenia, otrzymujesz:

Co zyskasz dzięki mojemu szkoleniu?

Indywidualna lekcja makijażu to przede wszystkim praktyczna nauka wykonywania makijażu, która sprawi, że będziesz malować się szybko i efektownie. Po kursie zyskasz pewność siebie w codziennym malowaniu i poznasz triki, które pozwolą Ci oszczędzić czas na porannym makijażu. Na szkoleniu poznasz tajniki makijażu dziennego, wieczorowego czy biznesowego, których nie zyskasz nigdzie indziej. Nauka makijażu w moim studio to także miło spędzony czas w przyjemnej, relaksującej atmosferze.

To szkolenie sprawi, że zainwestujesz w siebie.

Najczęściej zadawane pytania

W celu zapisania się na kurs, skontaktuj się ze mną przez social media (Instagram, Facebook) albo napisz e-mail z wyborem rodzaju szkolenia i preferowanym terminem.

Lekcja makijażu w moim studio nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Jeśli to możliwe, przyjdź bez makijażu i weź ze sobą swoją kosmetyczkę z produktami, których używasz na co dzień.

Indywidualny kurs makijażu kosztuje 900 albo 1100 złotych – w zależności od opcji, którą wybierzesz. Nauka wykonywania makijażu dziennego kosztuje 900 złotych i trwa około 2 godzin. Jeśli chcesz nauczyć się jak z makijażu dziennego zrobić makijaż wieczorowy, lekcja kosztuje 1100 złotych i trwa około 3 godzin.

Na lekcję makijażu może zapisać się każda kobieta, która chce nauczyć się wykonywania makijażu na własny użytek. Na szkoleniu nauczysz się wszystkiego od podstaw, a jeśli już masz jakąś wiedzę – poszerzysz ją, a ja skoryguję ewentualne błędy w Twojej makijażowej rutynie.

Lekcja makijażu zaczyna się od omówienia Twoich potrzeb i oczekiwań oraz określenia typu Twojej cery oraz urody. Następnie przechodzimy do praktyki – pokazuję Ci, jak nakładać poszczególne kosmetyki, a potem Ty robisz to samodzielnie. W czasie szkolenia robimy notatki, abyś w każdej chwili, w domu mogła do nich wrócić.

Wszystkie szkolenia prowadzę w moim profesjonalnie wyposażonym studio przy ul. Zdziechowskiego 3/6 w Warszawie.

Zapisz się na indywidualny kurs makijażu!